Co umíme?

Fotografické služby

Pája dlouhé roky fotí. A fotí krásně. Má smysl pro detail i celek, umí si pohrát s barvami – no posuďte sami. Nabízíme focení produktové, image foto, interiér/exteriér, svatby, eventy, studio, video prezentace…


Grafika

Digitální i tištěná grafika – od návrhu po realizaci. To nás baví! Letáky, loga, bannery, obaly, vizitky, newslettery, na co si vzpomenete!

Tvorba loga

Navrhneme logo, jeho varianty, upravíme dle přání. Dokážeme stávající logo překreslit do křivek či jen „omladit“ – možností je spousta! Samozřejmostí je i možnost tvorby logomanuálu.

Již realizovaná loga:


Webové stránky

Specializujeme se na malé a střední prezentační weby. A dokážeme zázraky i přes noc 🙂 Máte malou kavárnu, květinářství, instalatérství, nebo sportovní klub? Nechte prezentaci nebo malý e-shop na nás, postavíme a vyšperkujeme webové stránky pro každého. I když – pro každého ne! Do obřích projektů se nepouštíme, nemáme na to kapacity. Rádi se staráme o výstavbu a rozvoj stránek menšího a středního rozsahu. Pokud už e-shop máte a sháníte pouze správu a rozvoj e-shopu, taky umíme!


Sociální Sítě

V oblasti sociálních sítí se pohybujemu už pěkných pár let a máme za sebou více úspěšných projektů. Dokázali jsme třeba vybudovat instagramový účet s 72.000 aktivními uživateli – úplně od nuly.


Potisk textilu

Baví nás potisky, decentní i kreativní. Trička, mikiny, kalhoty, tašky – fantasii se meze nekladou! Máme vlastní techniku a když jde o všechno, umíme zázraky do pár hodin. Preferujeme potisk textilu, který vám dodáme – máme ho léty odzkoušený a víme, že vydrží. Ale dokážeme potisknout i textil od vás – má to ale své limity, jako vše v tomto světě… Jak vůbec potisk textilu probíhá? Co obnáší? Mrkněte sem, všechno vám ukážeme.